Üllata oma ema imearmsa küünlaga! Midagi, mis kestab ja jagab ilusat sõnumit. Küünal on pakendatud ilusa sônumiga kinkekarpi.

Pole saadaval


Kõik Lumilill küünlad on valmistatud 100% naturaalsest sojavahast. Aroomiõlid on parabeenivabad ning ei ole testitud loomade peal. Sobilikud veganitele. Kõik aroomiõlid on 100% kontsentreeritud ja vastavad IFRA standardile. Tänu sellele ei pea Sa muretsema, et küünla pôletamisega eraldub ôhku kahjulikke aineid. Küünal on puhas.

 aeg ca 35 h

Netokaal 175 g

Toodete valmistamise aeg on 3-5 tööpäeva + transpordi aeg.

KASUTUSJUHEND: Põleta esimesel korral küünalt 2-3 tundi, et vaha saaks sulada kogu pealispinna ulatuses. Nii ei teki küünla keskele süvist. Kui esimesel korral küünal õigesti põleda ei saa, ei põle ta ilusasti ka edaspidi. Enne uut küünla süütamist, lõika tahti veidi lühemaks. Kui taht tahmab, kustuta küünal, lõika tahti lühemaks ja süüta küünal uuesti. Kui küünla klaasi äärtesse jääb sulamata vaha, siis saad selle vaha sulanud vaha hulka lükata mõne tulekindla pulgaga. Kui küünlaklaasi põhja on jäänud liiga vähe sulanud vaha, siis ära küünalt enam edasi põleta. Klaas võib muutuda liiga kuumaks! Ära jäta kunagi küünalt põlema järelvalveta ega lemmikloomade ja väikelaste lähedusse. Tuli on ohtlik!