Lisa ostukorvi
16 €

100 ml

Lumilill õrnalt sädelev kehaõli on kiiresti imenduv ja jätab Sinu naha mõnusalt niisutatuks. Sisaldades looduslikke õlisi, kaitseb ja niisutab see Sinu nahka soojadel suvepäevadel. Õlile annab õrna sära mica looduslik värvaine.

NB! Kuigi õli sisaldab looduslikke UV kaitseid, siis ta ei ole siiski piisav päikesekaitsevahend, sest inimesed ja nende nahad on erinevad. Seega soovitame enne päikese kätte minemist kehale kanda enda nahale sobiva tugevusega päikesekaitsekreem ja seejärel kasutada kehaõli. 

Kehaõli koosneb:

Magusa mandli õli - on niisutava ja pehmendava toimega õli, mis osaleb naharakkude uuenemise protsessis, leevendab kuivast nahast tingitud sügelust ja imendub väga kergesti. Sisaldab kasulikke rasvhappeid, eriti oleiinhapet (omega 9) ja E vitamiini.
Avokaadoõli - on rikas vitamiinide A, E ja D poolest, mis aitavad sinu nahal säilitada loomulikku ilu ja tervist.
Vaarikaseemneõli - sisaldab rikkalikult erinevaid antioksüdante ja rasvhappeid. Lisaks on tal kõrge looduslik SPF-i sisaldus - hinnanguliselt 28-40. See õli parandab naha elastsust ja imendub kiiresti.
Kookosõli - aitab säilitada naha niiskusetaset ning sisaldab E-vitamiini.
Jojoba õli - naturaalne nahaniisutaja, taastab normaalse naha pH taseme. Muudab naha pehmeks ja parandab naha elastsust.
Mica värvaine - on looduslik. Valmistatud erinevatest maapõue mineraalidest, näiteks raudoksiididest. Ei ole keemiliselt värvitud!
Aroom

Net w. 100 ml