Imeline komplekt kahest lummavast tootest!
Lisa ostukorvi

Lumilill ja Babor Beauty SPA on ühendanud oma väed, pannes kokku komplekti, mis sobib iga naise vannituppa.

Sul on võimalus valida kahe variandi vahel:

Variant1: Lumilill x Babor küünal imearmsa disainiga kinkekarbis + Babor Collagen ampullid.

Varinat2: Lumilill x Babor küünal Imelise disainiga kinkekarbis. Küünla lõhn on spetsiaalselt valitud Babori jaoks - mõnusalt mahe ja mahlane, mitte üleliigselt magus.

Collagen Booster iluampullid

PEAMISED AKTIIVSED TOIMEAINED
• Tripeptiid stimuleerib kollageeni sünteesi ja toetab kollageenikiudude ümberpaigutumist kindlaks, korrapäraseks struktuuriks
• Proteiini fermendid rohevetikast ja valgest lupiinist: toetavad naha prinkust ja elastsust
• Taimset päritolu aminohappe kompleks (põhineb loomse kollageeni struktuuridel): toetab naha regeneratsiooni, annab optilise booster-efekti

Vanuse kasvades väheneb kollageeni loomulik tootmine nahas, mistõttu kaotab nahk elastsuse ja tekib rohkem kortse. BABORi eksperdid on ühendanud oma praeguse vananemisvastase nahahoolduse teamised Collagen Booster ampulli kontsentraatidega ja töötasid välja uue kontsentraadi, mis on loodud võitlema nahatoonuse ja elastsuse kadumisega. Rikastatud koostisosadega, spetsiaalselt loodud Collagen Booster ampulli aktiivsed koostisosad toetavad kollageenivõrgustiku säilimist, et nahk püsiks elastsem ja nooruslikum.
Collagen Booster ampullid annavad küpsele elastsuskaoga näonahale hädavajaliku täitva efekti; ampullides sisalduv peptiidikompleks aitab säilitada ja ehitada kollageeni struktuure.
Lisaks sisaldab aktiivsete koostisosade kompleks sahhariide ja pantenooli, mis niisutavad ja rahustavad nahka.
Regulaarsel kasutamisel toetavad naha elastsust ja vähendavad korste. Nahk paistab pringim ja täidetud nii seest kui väljast.

Külasta Babor Beauty SPA kodulehte: https://babortallinn.ee/

Toodete väljastamise aeg 3-5 tööpäeva + transpordi aeg.